Wesele - to jak sama nazwa mówi impreza, na której ludzie powinni się weselić. W głównej mierze składa się na to muzyka, dobre samopoczucie gości i Dj. Zadanie prowadzącego wesele jest proste: Towarzyszyć weselnikom w zabawie a nie przeszkadzać im. 

       Sprawy organizacyjne
Wszystkie sprawy organizacyjne omawiam z Młodą Parą na wcześniejszym spotkaniu (muzyka, konkursy, oczepiny itp...). 
Zdarza się czasami jednak, także ze względu na duży dystans dzielący mnie od narzeczonych, że sprawy organizacyjne załatwiamy drogą poczty elektronicznej. Do tej pory nikogo nie zawiodłem, bo zdobyte zaufanie to podstawa wszystkiego we wszystkim.

       Muzyka:
Muzyka to podstawa każdej tanecznej imprezy, do której należy także wesele.
Tutaj zawsze trzeba sobie zadać pytanie: jaka to ma być muzyka? Odpowiedź jest prosta: Użytkowa. Zdarza się, że Para Młoda ma swoje wyobrażenie związane z muzyką na wesele, zapominając o gościach. Dlatego preferuje sprawdzoną muzykę taneczną. Ludzie doskonale bawią się przy znanych piosenkach, gdzie nie tylko mogą tańczyć ale także i śpiewać: np. Boney M – Rivers Of Babylon czy dla przeciwwagi Boys – Jesteś Szalona. Uznaje prostą zasadę: Co za dużo to nie zabawowo. Oznacza to że w jednym bloku muzycznym znajdzie się coś z Rock`n`Rolla, Disco, Złotych Przebojów, Latino, Ballad Rockowych czy Disco Polo.

Oczywiście perełki muzyczne młodej pary też są bardzo ważne, dlatego zawsze pytam o kilkanaście ulubionych piosenek przyszłych nowożeńców. 
       Zabawy:
Zabawy, albo inaczej konkursy, również stanowią trzon wesela. Tutaj zawsze kieruje się zasadą by: Goście się bawili a nie ośmieszali. Konkursy prowadzę na przemian z muzyką, nigdy wszystko za jednym razem (co zdarza się na weselach). Gry weselne mają być miłym dodatkiem, a nie przykrym obowiązkiem. Jak każdy prowadzę zabawy sprawdzone od kilku dobrych lat, a także zabawy autorskie.

       Oczepiny:
Warto tę tradycję zachować. Tutaj podobnie jak w przypadku zabaw, również ważna jest troska o zachowanie dobrego smaku. Pani Młoda rzuca welonem albo wiązanką kwiatów a Pan Młody musznikiem lub krawatem. Oczywiście „młodzi”, rzucają w kierunku panien i kawalerów. Szczegóły zawsze wcześniej ustalam z Młodą Parą.

       Czas:
Przyjęcie weselne zazwyczaj trwa nie dłużej niż 12 godzin od momentu pojawienia się Młodej Pary na parkiecie. Jest to sprawdzony czas. Wesele to ciężka praca gości weselnych, którzy po prostu czują się po tym czasie zmęczeni. Dlatego ważne jest by zakończyć imprezę z lekkim niedosytem. Oczywiście tak zwane „bisy” przewidziałem. 

  Nasze nagłośnienie świetnie sprawdza się w klubach, salach koncertowych (np. kina i teatry), a także na małych i średnich scenach w plenerze (np. podczas festynów, czy dożynek).